top of page

FK Lielupe - FK Priekuļi

7:4

Vārti: Serhii Myshei, Pāvels Baikovs, Khabibullo Tulaev, Eduards Deičs (s.v.), Maratbek Abdurashitov

10

Šī bija vistrakākā spēle FK Lielupes vēsturē. Pēc pavisam neveiksmīga pirmā puslaika jūrmalnieki spēja savākties un noformēt neticamāko "kambeku", par kuru var tikai sapņot pēc rezultāta 0:3 pēc pirmā puslaika. Pēc tikko aizvadītas kausa spēles ar tiem pašiem Priekuļiem šāds rezultāts bija pavisam negaidīts un izskatījās, ka Lielupes futbolisti ir nokautēti. Taču jau pašā otrā puslaika sākumā Marata aktīvā spēle atnesa iespēju sist 11 metru soda sitienu, kuru izpildīja Sergejs Mišejs. Realizēt "pendeli" viņam neizdevās, bet vārtsargs neveiksmīgi atsita bumbu tieši atpakaļ Sergejam, kurš iededzināja mazu cerības uguntiņu Lielupei. Uzreiz nākošajā minūtē Pāvels Baikovs vēl samazināja spēles rezultātu līdz minimumam. Jūrmalnieki sajutot pretinieka asinis, turpināja uzbrukt. Habibs Tulajevs pēc neilga brīža izlīdzināja rezultātu un pat panāca 4:3. Bet ar to spēle nebeidzās, Priekuļi savācās un izlīdzināja rezultātu. Bet tas neapstādināja jūrmalniekus un vēlāk sekoja piektie, pēc tam sestie un pašās beigās arī septītie vārti. Neticami, bet fakts. Lielupe līdz ar to pakāpās uz ceturto vietu turnīra tabulā, atpaliekot no Staiceles Bebru otrās komandas tikai vienu punktu. Jau piektdien ir gaidāma spēle ar FK Compakt.lv komandu.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe Viceprezidents):

Ja mēs turpināsim tā spēlēt un priekšā būs tādas spēles, tad es pat nesasniedzot 25 gadu vecumu kļūšu sirms [smejas], tas bija traki. Pārtraukumā uzmundrinājām komandu, taču šādu spēles iznākumu neviens negaidīja. Varu pateikt tikai vienu - mums ir raksturs. Spējām savākties un pelnīti esam tikuši pie trīm punktiem. Priekšā vēl viena ļoti svarīga spēle pret FK Compakt.lv, kurā arī ir jāuzvar. Priekšā mūs gaida liels darbs, jo tomēr ielaistie trīs varti pirmajā puslaikā secina par to, ka kaut ko tomēr nepareizi daram.